Kniha návštěv

Datum: 24.12.2013

Vložil: mari.sta

Titulek: za místnost Srdíčko v peříčku

Už nadešel nádherný vánoční čas a kouzlo Vánoc je všude kolem nás... Tak oslavte tento svátek spolu, bok po boku u štědrovečerního stolu!
Báječné Vánoce plné nádherných dárečků

Datum: 13.02.2013

Vložil: ss místnosti..srdíčko v peříčku

Titulek: Krásného Valentýna

K svátečku všech zamilovaných, at je den jak z pohádky a máte hodně lásky v srdcích

Láska je štěstí, které dáváme si navzájem,
a polibek je spojení duší.
Líbejte se, svádějte se, milujte se.

Datum: 22.12.2012

Vložil: Maruška a její přátelé

Titulek: tři přání pro Vás

Končí se rok a tu přijde noc,
když se vysněný svátek mění ve skutečnost.
Domy samí sníh naplní radostí
Kouzelnou má moc,v pohádce krásné jsi.
Všude věnci,snítky,jmelí
i punčochy na krbu by zpívat chtěli.

Svíčky zatřpytí se a rolničky smíchem zní
Je sváteční čas,ten čas vánoční.
Mám pod stromkem,pro vás dárky tři,
Věřte každý z nich má své tajemství.

První příběh,pobavit chtěla bych vás,
je o smíchu,rodině a blízkých kolem nás.
Vánoce jsou zázrak,a tak je milujeme,
ach kdyby se tak mohli slavit,každý den.

Druhý dárek,přináší nám nevšední,milý,
V něm otec a syn si lásku nadělili.
Až příběh skončí,poznáme i my,
Že když se máme rádi,sny se nám vyplní.

Dárek poslední,nejmenší zdá se být,
je skromný,chce zářit i nezářit.
Ten dárek,dát ti může chudý i bohatý,
je z lásky od srdce,stejné zkus dávat ty.Přeji krásné vánoce

Datum: 02.12.2012

Vložil: mari.sta

Titulek: ADVENT

Dnes je první neděle adventní, čas očekávání, naděje a hlubšího zamyšlení. Udělejme si pořádek v duši a nepodléhejme předvánočnímu shonu a stresu. O Vánocích je důležité porozumění, pochopení a být jeden druhému nablízku.

Adventní čas je jedno z období, které je možno brát jako výzvu pro člověka ke bdění a zamyšlení. Lidé se mohou co nejvíce přiblížit jeden k druhému, ztišit se a ztišením otevřít prostor v duši pro příchod něčeho nového – zrození nové kvality. Celý advent má dosti vyjímečný ráz – život probíhá v rytmu odlišném od ostatních období. Je to období plné napětí, očekávání a překvapení.
Adventní doba je dobou postní, kdy se snažíme očistit, oprostit….a připravit se na zrození „Božího dítka“, na zrození nové kvality v nás.
Našim přáním tedy může být : „Ve svém nitru najít svítící světlo (hvězdu na nebi), které nám bude svítit na cestu, bude nás vyvádět z temnoty a stane se stálým pomocníkem na naší životní cestě.“
„ Požehnané a pokojné svátky adventní “ přejí ss místnustky Maruška a její přátelé.

Datum: 30.04.2012

Vložil: JaRySu

Titulek: Poděkování

Ahoj, chtěla bych poděkovat za velmi přijemnou místnost plnou fajn lidiček, které jsem tu poznala. Jste všichni moc fajn.

Datum: 17.02.2012

Vložil: alex.loveman

Titulek: Pochvala

Pamatuji si že jsem hledal místnost, kde mi poradí. Netušil jsem že se tahle místnost stane něco jako druhý domov, kde se rád vracím. Jsem velmi vděčný této místnosti a nejvíce po-hanka, která mi umí pomoct, poradit a bavit na jakékoli téma.

Datum: 31.12.2011

Vložil: ss mistnustky..Maruška,Jiří a jejich přátelé

Titulek: ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Tik tak, tik tak, tik tak … vteřina po vteřině, minuta za minutou letí a hodiny do ticha půlnoc odbíjí.
A neúprosný čas tak najevo nám dal, že o rok zestárli jsme zas a z klubka života nová nitka se nám odvíjí.
Starý rok stačil ještě zašeptat : „ Já odcházím a vystřídá mě nový rok, zda bude ale lepší nežli já, je už jen na Vás, tak do něj přeji šťastný krok.“
A Nový rok se pousmál, maličkou ručkou mu zamával a děl : „Jak rád bych všechna lidská přání vyslyšel, na to jsem ale příliš malý pán a nezvládnu to všechno sám. Až člověk člověka si začne vážit, naučí se ho ctít a milovat, přestane vládnout zloba, lhostejnost, závist, zášť a jeden druhého bude mít rád, pak mohu přidat trochu toho štěstí a vše nejlepší lidem dát ….. „

Do nového roku Ti přeji hodně krásných okamžiků, kdy po Tvé tváři přeběhne úsměv, oči se Ti rozzáří štěstím a srdce zahřeje, kdy se Tvá mysl roztančí radostí a duše naplní blahem. Přeji Ti spoustu snů, které jsou jako nekonečná touha a když se splní - je to ta nejkrásnější odměna. Přeji Ti mnoho takových okamžiků, kdy cítíš štěstí a mé srdečné přání Tě provází po celý rok.

Datum: 01.01.2012

Vložil: Po-Hanka, SS místnosti

Titulek: Re: ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

Jménem všech návštěvníků naší místnosti vám chci poděkovat za krásné přání a zároveň přeji vám i vašim návštěvníkům šťastný nový rok, hlavně dobré zdravíčko, potřebnou dávku pohody a optimismu a v místnosti hodně spokojenosti.

Datum: 24.12.2011

Vložil: mari.sta

Titulek: Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeji na tyto Vánoce, tak Mu odpovím, aby s láskou opatroval ty, co čtou tyto řádky.

Betlémské světýlko šíří se krajinou Sliby se plní - kouzelný čas Den, který strávíš jen se svou rodinou Najdeš i v sobě Vánoců jas Krásné svátky plné magických chvil Tisíce hvězdiček na nočním nebi Všechny smutky dech Vánoc skryl Lásku a štěstí Ti ze srdce přejí ss místnosti..Maruška,Jiří a jejich přátelé

Datum: 27.11.2011

Vložil: přejí ss místnosti..Maruška,Jiří a jejich přátelé

Titulek: krásný první advent

Ať je advent pro tebe jako dveře můžeš je otevřít pro své blízké můžeš dovolit Ježíši, aby vstoupil do tvého srdce můžeš... Ať je advent pro tebe jako světlo můžeš si více posvítit do svého nitra můžeš být světlem pro lidi kolem sebe můžeš... Ať je advent pro tebe jako lavička můžeš si najít čas a posedět si chvilku s Bohem můžeš si přisednout k bližnímu a vyslechnout ho můžeš... Ať je advent pro tebe jako hodiny můžeš se více těšit na brzké setkání s Kristem můžeš věnovat svůj čas člověku, který už na to dlouho čeká můžeš... Ať je advent pro tebe jako okno můžeš jím pustit čerstvý vzduch do zaběhaných vztahů můžeš se více zahledět na Boží dary – hvězdy, slunce i zamračenou oblohu můžeš... Ať je advent pro tebe jako klíče můžeš jimi otevřít místa v srdci, která jsou už dlouho zabouchnutá můžeš hledat řešení zdánlivě neřešitelných věcí můžeš... Ať je advent pro tebe jako zvoneček můžeš zvonit každý den radostí můžeš svým životem zvěstovat radostnou zvěst můžeš...
Přejem všem přátelům a známým krásné a pokojné prožití adventního času!

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek