Lidská duše

Anketa

Trpíte depresemi?

Ano, často. (11)
28%

Ano, občas. (20)
50%

Ne. (9)
23%

Celkový počet hlasů: 40

Diskusní téma: Co vás nejvíce stresuje?

Datum: 19.04.2015

Vložil: Alex-Bulhar

Titulek: Stres

Nejvíc mě stresuje když je období kdy se nedaří. Teď mám depresivní stavy za sebou asi 3 roky a nemám pocit že by se vraceli. Dříve se deprese a stres projevoval často. I z úplných maličkostí. Možná to zní divně ale chat mi svým způsobem pomohl. I tak bych někdy rád navštívil psychologa aby mi poradil. Ono jde hlavně o to, nebrat si věci ještě víc než je za potřebí a výsledky a lepší nálada, poslouchat i třeba hudbu která nedeprimuje a jiné věci.

Datum: 20.04.2015

Vložil: Po-hanka

Titulek: Re: Stres

Děkuji za příspěvek. Já myslím, že stres zná každý, v dnešním světě to snad ani nejde. Psychika dostává zabrat a záleží na odolnosti každého, jak se s tím vypořádá. Je dobré najít si něco, co člověku pomůže uvolnit se, odreagovat. Může to být hudba, procházka do přírody, péče o nějaké zvíře, sport nebo koníček. V dnešní době se asi hodně lidí stresuje kvůli práci.

Datum: 20.04.2015

Vložil: Alex-Bulhar

Titulek: Re: Re: Stres

Přesně napsáno, dnešní uspěchaná doba, kdy lidé nestíhají je bohužel stres nedílnou součástí. Je tady i nezaměstnanost a abych se přiznal ta mě stresuje, když ne a ne najít práci. Dost mi také pomáhá když jdu s pejskem ven, jdu na fotbal kde zapomenu na starosti nebo se třeba projedu na kole. Vše co pomáhá zapomenou aspoň na chvíli na uspěchanou dobu je fajn.

Přidat nový příspěvek